• Otwórz bardzo ostrożnie... - biblioteczne zajęcia w przedszkolu

• Zimowe przedpołudnie z książką w Ochronce

• Zimowa sobota w Filii na Czarnym Potoku

• Zapraszamy!

31 stycznia (środa) godz. 16.00 – projekcja filmu pt. „Duśka” o Wandzie Półtawskiej oraz rozmowa z reżyserem filmu Wandą Różycką- Zborowską. Wydarzenie w cyklu: Przystanek KRYNICA w drodze do ŚWIĘTOŚCI. Wstęp wolny (rezerwacja miejsc pod nr tel. 18 471 22 03)

• Zapraszamy!

30 stycznia (wtorek) godz. 16.00 – projekcja filmu pt. „Błogosławiona” o bł. Natalii Tułasiewicz oraz spotkanie z reżyserem filmu Wandą Różycką- Zborowską. Rozpoczęcie cyklu wydarzeń pn. Przystanek KRYNICA w drodze do ŚWIĘTOŚCI. Natalia Tułasiewicz, nauczycielka, poetka, była jedną z dwóch świeckich kobiet spośród 108 Męczenników Polskich II Wojny Światowej. W okresie międzywojennym przyjeżdżała do Krynicy. Wstęp wolny (rezerwacja miejsc pod nr tel. 18 471 22 03)

• Z książką do przedszkola