• Tchnienie

• Dzień Głośnego Czytania w szkole i w przedszkolu w Mochnaczce Wyżnej

W środę 29 września wypada Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Po raz pierwszy ustanowiła go Polska Izba Książki we wrześniu 2001 roku, a więc 20 lat temu.

• Uczniowie z Berestu poznają góralskie legendy i klechdy

W środę 29 września Biblioteka w Bereście we współpracy z Biblioteką Szkolną zorganizowała dla dzieci z klas I, II i III spotkanie w czasie którego mali uczniowie wysłuchali kilku pięknych podhalańskich legend.

• Dzień Przedszkolaka w Bereście

W poniedziałek 20 września w całej Polsce obchodzony był hucznie Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Nie inaczej było w Bereście, gdzie do świętujących dzieci przyłączyła się ochoczo „Mała Bajeczka” i sympatyczny Pan Borsuk.

• Krynickie sezony kąpielowe

• SPIS POWSZECHNY

• Nieznane dokumenty z życiorysu dra Zieleniewskiego

• Zapraszamy!

• Dzień Kropki

Słyszeliście o Dniu Kropki? Jeśli wydaje się Wam, że to kolejne wymyślone, nowomodne i nieciekawe święto – jesteście w błędzie bo przecież wszystko od kropki się zaczyna.

• W bibliotece w Tyliczu mamom wyrosły skrzydła!!

Naszym mamom wyrosły SKRZYDŁA!!!!W dodatku kolorowe:) Projekt nabiera tempa, szyjemy spódniczki, spodnie oraz czapeczki z HAFTEM!!!!