• Jaworzynkowe bałwanki.

Podczas kolejnego spotkania, które odbyło się w środę 11 stycznia w filii na Czarnym Potoku, panie z Klubu Jaworzynki wykonały przepiękne bałwanki.

• Konkurs choinkowy na Czarnym Potoku rozstrzygnięty.

Dnia 20 grudnia w filii na Czarnym Potoku odbyły się obrady jury w skład którego weszły: pani Halina Albrzykowska - dyrektor Niepublicznego Przedszkola "Przystań", pani Magdalena Krzeszowska - dyrektor Biblioteki Publicznej w Krynicy-Zdroju oraz pani Halina Fedorczak - reprezentantka Klubu Seniora "Jaworzynki".

• Kreatywny bałwanek w bibliotece na ul. Źródlanej

Dnia 12 stycznia w bibliotece na ul. Źródlanej odbyły się pierwsze w tym roku zajęcia dla dzieci „Kreatywne czwartki”.

• Mały Książę w Tyliczu

W dniu 10 stycznia w bibliotece w Tyliczu odbyło się przedstawienie dla dzieci o przygodach Małego Księcia.

• Goście z Ukrainy

W poniedziałek, 9 stycznia nasza biblioteka gościła grupę dzieci, młodzieży i dorosłych z Winnicy i obwodu winnickiego na Ukrainie.

• Przedszkolaki w bibliotece na Czarnym Potoku.

W dniach 3 i 4 stycznia biblioteka na Czarnym Potoku gościła dwie grupy przedszkolaków z Gminnego Przedszkola " Mali Odkrywcy " w Krynicy- Zdroju.

• Dokarmiamy zwierzęta w zimie.

Dnia 3 stycznia 2017 r. w filii na Czarnym Potoku odbyło się spotkanie z cyklu "Zaczytany wtorek".

• Poczwarka

W środę, 28 grudnia, w czytelni biblioteki na deptaku, odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki.

• Świąteczne lampiony

Dnia 20 grudnia do biblioteki w Tyliczu zawitały przedszkolaki z tylickiej ochronki. Dzieci wysłuchały bajeczki pt. „ Magiczne Boże Narodzenie”.

• Warsztaty świąteczne w Tyliczu

Dnia 16 grudnia w bibliotece w Tyliczu odbyły się międzypokoleniowe warsztaty ozdób świątecznych.