• Wystawa o dr. Michale Zieleniewskim w Pijalni Słotwińskiej

• WAKACYJNE ZAJĘCIA W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 04.08.22 odbyły się ostatnie zajęcia wakacyjne dla dzieci, na których mieliśmy przyjemność goszczenia Pani Moniki, która przygotowała nam krótkie i bardzo ciekawe zajęcia z języka angielskiego.

• Wakacyjne zajęcia w plenerze

• ŚRODA Z PASJAMI – KSIĄŻECZKA SENSORYCZNA

• ZAJĘCIA WAKACYJNE NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 02.08.22 odbyły się kolejne zajęcia wakacyjne dla dzieci. Nadal pracujemy nad książeczką, dzieci postanowiły przeskoczyć jedną porę roku i z racji upałów wybrały zimę dla ochłody.

• Wizyta Przedszkolaków z Krynicy-Zdroju w tylickiej bibliotece

28 lipca tylicką bibliotekę odwiedziła grupa 65 dzieci z Przedszkola Piątka z Krynicy-Zdroju. Wspólnie z przedszkolakami przenieśliśmy się do krainy bajek i baśni.

• „Płonie ognisko i szumią knieje”

W czwartek 28 lipca odbyły się ostatnie wakacyjne zajęcia organizowane przez Bibliotekę w Bereście pod hasłem: „Z przyrodą za pan brat – poznajemy leśny świat”.

• Filię na Czarnym Potoku opanowały robaczki

Na łące dużo się dzieje. Tam pośród roślin, kwiatów i traw ukrywają się różnego rodzaju malutkie stworzenia.

• Książki na wakacje dla najmłodszych sportowców

Grupa kilkunastu dzieci, które w czasie wakacji uczestniczą w obozie Swim Camp, organizowanym przez Akademię Sportu w Krynicy- Zdroju wzięła udział w zajęciach zorganizowanych przez naszą bibliotekę.

• „Bodaj budka” w Dyskusyjnym Klubie Książki