• Jestem. Filozoficzne pytania.

• POZNAJEMY POLSKICH POETÓW

We wtorek, 25 kwietnia bibliotekarki z Filii 1 odwiedziły przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Krynicy-Zdroju.

• Dzień Książki w tylickiej bibliotece

24 kwietnia w związku z obchodami Dnia Książki tylicką bibliotekę odwiedziła najmłodsza grupa przedszkolaków z miejscowej ochronki.

• Wiosenna Impreza Plenerowa w Tyliczu

21 kwietnia w Tyliczu na dobre zawitała wiosna, a wszystko za sprawą imprezy plenerowej zorganizowanej przez Bibliotekę Publiczną, Placówkę Wsparcia Dziennego „Przystań” w Tyliczu i Centrum Kultury.

• Przewodnik i autor opowiadał o Bieszczadach

Spotkanie pt. „Bieszczady nieoczywiste” z Łukaszem Bajdą – przewodnikiem i autorem okazało się bardzo interesujące dla licznej grupy uczestników.

• Spotkania pt. Pogaduchy o Krynicy wznowione

Biblioteka wraca do organizacji cyklicznych spotkań o różnej tematyce, które cieszyły się dużym zainteresowaniem odbiorców. Wśród nich były spotkania dotyczące przeszłości Krynicy i jej mieszkańców pt. Pogaduchy o Krynicy.

• Książkowa sobota z wyobraźnią na Czarnym Potoku

• Bieszczady nieoczywiste – spotkanie autorskie

Ruszamy w nowej siedzibie biblioteki ze spotkaniami z autorami i podróżnikami! Już w środę, 19 kwietnia o godz. 16.00 naszym gościem będzie Łukasz Bajda - przewodnik i autor książek o Bieszczadach.

• Poznajemy Polskich Poetów - zajęcia dla przedszkolaków w Filii1

Ulubione, śmieszne i pocieszne łamigłówki, tak w kilku słowach opisać można dzisiejsze zajęcia, które odbyły się w ramach cyklu "Poznajemy Polskich Poetów" w Filii na Czarnym Potoku.

• III Miejsce w ogólnopolskim konkursie „Czytam Sobie 10 lat”

Biblioteka Filia w Tyliczu zdobyła III miejsce w ogólnopolskim konkursie w ramach programu „Czytam Sobie 10 lat”.