• Pogaduchy - nieznane opowieści o Nikiforze

Majowe spotkanie członków Stowarzyszenia Miłośników Krynicy pn. "Pogaduchy o Krynicy" (odbyło się w piątek, 19 maja) dotyczyło kilku ciekawych tematów.

• Spotkanie autorskie z Agnieszką Frączek w bibliotece w Tyliczu.

• Z wizytą w szkole podstawowej w Mochnaczce Wyżnej!

• „Śmiechu warte- spotkanie autorskie z Agnieszką Frączek

• Spotkanie autorskie z Agnieszką Frączek w bibliotece w Bereście

• Spotkanie Kreatywnego Kuby Seniorek Jaworzynki

• Przedszkolaki z Berestu z wizytą w bibliotece

Przedszkolaki z przedszkola w Bereście w ramach zajęć tematycznych odwiedziły naszą bibliotekę aby sprawdzić co jeszcze, poza wypożyczaniem książek, można tu robić.

• Sobota z Wyobraźnią w Filii na Czarnym Potoku

Podczas sobotnich warsztatów, które odbyły się 13 maja w Filii 1 młodzi czytelnicy wykonali dla swych mam wspaniałe laurki.

• Zapraszamy!

• Kicia Kocia w Bibliotece