• „Podwodny świat krętych rzek” – wakacje w Tyliczu.

Tym razem wspólnie ze Świetlicą „Przystań” zaprosiliśmy uczestników naszych zajęć by wraz z bohaterami książki autorstwa Marcela Marlier’a Anią i Krzysiem przyjaciółmi Martynki udali się wspólnie nad brzeg rzeki.

• „Podwodny świat i morskie przygody piratów” czyli wakacyjne zajęcia w Tyliczu

• Podwodny świat – opływamy oceany

Podczas naszych zajęć wakacyjny w tylickiej bibliotece wraz z dziećmi z Świetlicy „Przystań” opłynęliśmy oceany.

• „Co w trawie piszczy i bzyczy? – Leśne owady i ich obyczaje”

We wtorek 19 lipca tematem naszych wakacyjnych warsztatów w bibliotece w Bereście byli najmniejsi, ale za to najliczniejsi mieszkańcy naszej planety, czyli Owady.

• Ach te emocje! Zajęcia w filii na Czarnym Potoku

Emocje towarzyszą nam bez przerwy; są z nami w każdej chwili życia, choć nie zawsze je dostrzegamy. Wpływają na zachowania, jak żyjemy, jakie interakcje podejmujemy, na nasze postrzeganie, ale też na to, jak inni nas widzą.

• Dnia 19 lipca w tylickiej bibliotece odbyły się kolejne zajęcia wakacyjne, tym razem zwiedzaliśmy Hiszpanię.

• Dzieci z Filii na Czarnym Potoku zaprzyjaźniają się z pszczołą

Podczas kolejnych wakacyjnych zajęć bibliotecznych, które odbyły się w poniedziałek 18 lipca, dzieci z Filii 1 "oswajały" pszczoły.

• Artystyczne piątki w Tyliczu

Podczas nasz cotygodniowych zajęć przewidzieliśmy również czas na obcowanie ze sztuką.

• „Dobre leśne wychowanie, czyli co wolno, a czego nie wolno robić w lesie”.

W czwartek 14 lipca do biblioteki w Bereście zawitał gość specjalny - leśniczy z Nadleśnictwa Nawojowa pan Mateusz Latoń. Powodem wizyty był temat kolejnego naszego wakacyjnego spotkania: „Dobre leśne wychowanie, czyli co wolno, a czego nie wolno robić w lesie”.

• ZAJĘCIA WAKACYJNE W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ – PRACA NAD KSIĄŻECZKĄ SENSORYCZNĄ

W dniu 13.07.22 odbyły się kolejne zajęcia wakacyjne, na których rozpoczęliśmy pracę nad książeczką sensoryczną dla dzieci. Takie książeczki mają na celu wykorzystać wszystkie zmysły maluchów, aby dostarczyć do mózgu jak najwięcej wrażeń sensorycznych czyli bodźców.