• Choinka w przedszkolu w Tyliczu

Dnia 15 grudnia w przedszkolu w Tyliczu odbyło się kolejne spotkanie DKK dla przedszkolaków.

• Warsztaty literackie dla słuchaczy UTW

Dnia 7 grudnia w bibliotece pod Górą Parkową odbyły się kolejne warsztaty literackie dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

• Zaczarowane spotkania z książką

W ramach cyklu spotkań czytelniczych pod hasłem „zaczarowane spotkania z książką” 01.12.201 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Krynicy – Zdroju odbyły się zajęcia biblioteczne dla uczniów z klas 3 „a” (opiekun: p. B. Tomala) i 3 „b” (opiekun: p. A. Kiełbasa).

• Święto Pluszowego Misia

Dnia 29 listopada w Zespole – Szkolno Przedszkolnym nr 1 w Krynicy – Zdroju przedszkolaki znów spotkały się z teatrzykiem kamishibai obchodząc święto pluszowego misia.

• Zajęcia dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Mochniczce

Dnia 17 listopada do Biblioteki pod Górą Parkową przyjechały dzieci (kl. 4 -6) ze Szkoły Podstawowej z Mochnaczki.

• Pielgrzymki i turystyka religijna w Beskidzie Sądeckim i Kotlinie Sądeckiej

W piątek, 16 grudnia, odbył się kolejny wykład realizowany w ramach projektu: „U szczaw żelazistych. Obrazy z przeszłości uzdrowiskowej Krynicy”.

• Uśmiech dla żabki

Na naszych grudniowych spotkaniach DKK dla przedszkolaków w Bereście dzieci wysłuchały bajkę pt. „Uśmiech dla żabki”.

• O świątecznych tradycjach

15 grudnia w Bibliotece na ul. Źródlanej odbyły się ostatnie już w tym roku zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci z cyklu „Kreatywne czwartki”.

• Kobiety, które zmieniły historię

13 grudnia, na dziesiątym, ostatnim w mijającym roku spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych rozmowa toczyła się wokół publikacji Marka Łuszczyny „Igły. Polskie agentki, które zmieniły historię”. Książka prezentuje biografie dziesięciu niezwykłych kobiet, które dzięki swojej odwadze, sprytowi i inteligencji działały skutecznie na rzecz polskiego i obcych wywiadów.

• Jubileusz 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje”

Wystawa przygotowana z okazji jubileuszu 20. lecia wydawania gazety lokalnej „Krynickie Zdroje”.