• Z książką od papirusu do gigabajtów - zajęcia w Muszynce

• DKK DLA PRZEDSZKOLA NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 16.05.22 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu DKK dla przedszkolaków. Tematem był dzień polskiej niezapominajki obchodzony 15 maja. To święto przyrody i ekologii, a inicjatywa ta ma na celu promowanie walorów przyrodniczych naszego kraju oraz podkreślenie rozpiętości gatunków występujących na terenie Polski.

• Motylem jestem!

• Jaworzynki tworzą przepiśniki

W ramach projektu pt. "Z książką od papirusu do gigabajtów", który biblioteka realizuje w br., w środę 11 maja, w Filii na Czarnym Potoku odbyły się warsztaty z serii "KSIĄŻKOdzieje".

• Polska - nasza ojczyzna

• ROZGRYWKI

• Kto Ty jesteś? Polak mały!

• Bliskie spotkania trzeciego stopnia w Bereście!

• ODWIEDZINY ZERÓWKI Z „PIĄTKI” W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 9 maja do biblioteki na Źródlanej zawitała zerówka z przedszkola „Piątka”. Dzieci obejrzały bibliotekę, która jest może niewielka ale posiada ciekawy oraz różnorodny księgozbiór, począwszy od książeczek dla maluchów, skończywszy na literaturze popularnonaukowej.

• Sobota z wyobraźnią