• Piracki dzień zabawa w Tyliczu

W dniu 13 czerwca w Tyliczu odbył się „Pracki dzień zabaw” połączony z ostatnim przedwakacyjnym DKK zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną w Tyliczu oraz Placówkę Wsparcia Dziennego „Przystań”.

• Z książką do przedszkola wyruszyła Filia1

• Puciowe harce z malcem w Filii1 - Pucio umie mówić

• Jak czytać? Co czytać i dlaczego czytać dzieciom?

21 czerwca w naszej bibliotece odbyły się warsztaty dla rodziców i opiekunów na temat czytania dzieciom.

• Zapraszamy!

PUCIOWA AKADEMIA DLA NAJMŁODSZYCH

• Puciowe Harce z Malcem w Filii1 - Pucio w mieście

W Filii na Czarnym Potoku odbyły się kolejne, kolorowe, wesołe i szalone harce z maluszkami i ich opiekunami.

• Pierwszy Polak u źródeł Amazonki

16 czerwca do Biblioteki Publicznej w Krynicy – Zdroju zawitał światowej sławy podróżnik Jacek Pałkiewicz.

• Sobota z wyobraźnią w Filii1

W sobotę, 17 czerwca w Filii na Czarnym Potoku odbyły się ostatnie już przed wakacjami warsztaty z cyklu "Sobota z wyobraźnią".

• Ahoj przygodo!

• Spotkanie Jaworzynek w Filii na Czarnym Potoku