• Po co czytać dzieciom? warsztaty dla dla rodziców

W poniedziałek, 29 maja bibliotekarki z Filii na Czarnym Potoku wyruszyły na zaproszenie przedszkolanki Pani Natalii Bielak z bardzo ważną misją.

• Poznajemy Polskich Poetów - Konkurs recytatorski

• Jesteśmy rodziną.

Na zajęciach w przedszkolu w Bereście przeczytaliśmy książeczkę pt.: „Jesteśmy rodziną” autorstwa Sandro Natalini.

• Dzień Mamy - warsztaty dla dzieci

25 maja w Tyliczu odbyły się warsztaty dla dzieci z okazji Dnia Mamy zorganizowane przez bibliotekę publiczną przy współpracy PWD „Przystań”.

• Jesteśmy rodziną

Na ostatnich zajęciach w przedszkolu w Piorunce przeczytaliśmy książeczkę pt.: „Jesteśmy rodziną” autorstwa Sandro Natalini.

• 20 maja - Światowy Dzień Pszczół

Podczas lekcji bibliotecznej przeprowadzonej w szkole podstawowej w Piorunce dzieci odkrywały tajemnice pszczelego życia.

• Sztuka Jana Bukowskiego

• „Książka i gra – tematyczne rozgrywki gier planszowych”

22 maja w tylickiej bibliotece odbyły się kolejne otwarte zajęcia z cyklu „Książka i gra – tematyczne rozgrywki gier planszowych”, tym razem poświęcone były różnego rodzaju owadom m.in. pszczołom, muchom, mrówkom, motylom, komarom itp.

• Dzień Żółwia i DKK w Tyliczu

23 maja w Tyliczu odbyło się kolejne spotkanie DKK z okazji Światowego Dnia Żółwia.

• Zapraszamy na spotkanie!