• Pierwsi goście zwiedzają bibliotekę

Zaraz po otwarciu biblioteki zaczęli pojawiać się pierwsi czytelnicy – mieszkańcy Krynicy oraz kuracjusze i turyści. Oprócz indywidualnych odbiorców, korzystających z księgozbioru wypożyczalni czy czytelni, zgłaszają się grupy dzieci i młodzieży szkolnej, które chcą obejrzeć nowy lokal i wziąć udział w różnych zajęciach.

• Jestem. Filozoficzne pytania, które zadają dzieci

Podczas dzisiejszych zajęć w Szkole Podstawowej w Polanach dzieci miały okazję zapoznać się z niezwykłą książeczką Hanny Łupińskiej pt.: „Jestem. Filozoficzne pytania, które zadają dzieci”.

• Biblioteka w nowej lokalizacji już czynna!

Zapraszamy naszych czytelników i wszystkich zainteresowanych do korzystania z biblioteki w nowym lokalu – przy ul. Szkolnej 3, w budynku byłego Gimnazjum Publicznego.

• ŚWIĄTECZNE ZAJĘCIA W PRZEDSZKOLU „PIĄTKA” ODDZIAŁ MONTESSORII

• Z książka i grą w tylickiej bibliotece

6 kwietnia w tylickiej bibliotece odbyło się kolejne otwarte spotkanie z serii książka i gra, tym razem poświęcone tematyce wielkanocnej.

• Świąteczna wizyta w Ochronce

W środę, 5 kwietnia bibliotekarka z Filii na Czarnym Potoku odwiedziła Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Krynicy - Zdroju.

• Pierwszaki ze Szkoły Podstawowej w Bereście z wizytą w bibliotece.

• WIOSENNO - WIELKANOCNE spotkanie z książką w przedszkolu.

• Skutki głośnego czytania bajek przy otwartym oknie - poezja Kaliny Jerzykowskiej

W poniedziałek, 03 kwietnia, bibliotekarka z Filii 1 odwiedziła sympatyczne starszaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Krynicy Zdroju.

• Radosnych Świąt!