Miłych czytelników informujemy, że w okresie świątecznym

biblioteka będzie pracować w następującym rozkładzie:

Centrala: ul. Szkolna 3 - 29.03 (Wielki Piątek) - 8-14,   30.03 (Wielka Sobota) - NIECZYNNE

Filia nr 1 (ul. Czarny Potok) - 29.03 (Wielki Piątek) 8-14.

Filia w Tyliczu - 28.03 (Wielki Czwartek),  29.03 (Wielki Piątek) 8-14

Filia nr 3 (ul.Źródlana)  i  Filia w Bereście -(Wielki Piątek) NIECZYNNE

Zapraszamy czytelników do korzystania z książkomatu - książki można zamawiać do piątku 29.03 do godz. 13.00.

Od 2.04 biblioteki czynne w normalnym rozkładzie.

• Andrzejkowa sobota z wróżbami w Filii na Czarnym Potoku

"Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze."

• Zapraszamy!

• Dzień Postaci z Bajek w Tyliczu

15 listopada Biblioteka Publiczna w Tyliczu we współpracy z Świetlicą „Przystań” zorganizowały zabawę dla kl. II SCESZ w Tyliczu z okazji jednego z najsympatyczniejszych świąt, a mianowicie Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek.

• Jaworzynki na Czarnym Potoku szyją dynie.

Jesień niebawem już się z nami pożegna ale Panie z Kreatywnego Klubu Seniora, działającego przy Filii nr1 jeszcze skorzystały z jej ciepłego klimatu.

• Przedszkolaki z Czarnego Potoku poznają polskich poetów - Agnieszka Frączek

We wtorek, 15 listopada w Filii 1 odbyły się kolejne warsztaty z cyklu Poznajemy Polskich Poetów.

• Ale się działo - film z naszych wydarzeń projektowych

Przez kilka ostatnich miesięcy biblioteka realizowała projekt pt. „Od papirusu do gigabajtów”.

• „Nasza paczka i niepodległość” – spotkanie z dziećmi w Piorunce

W czwartek 10 listopada Biblioteka w Bereście we współpracy z Biblioteką Szkolną w Piorunce przeprowadziła warsztaty patriotyczne dla uczniów z klas I – IV.

• Ciekawostki o naszej Ojczyźnie, czyli cudze chwalicie, swego nie znacie.

W czwartek 9 listopada bibliotekarz z Filii w Bereście we współpracy z Biblioteką Szkolną w Polanach przeprowadził zajęcia z młodymi czytelnikami z klas I-III.

• Miś Tuliś wkracza do akcji, czyli jesienne DKK w przedszkolu w Bereście

Piątek, piąteczek, piątunio to ulubiony dzień tygodnia każdego człowieka. Okazuje się, że piątki kochają także zwierzęta.

• Jesienne harce i wygibasy w przedszkolu „Przystań”