• Dzień gier w Filii na Czarnym Potoku.

Dnia 13 lipca w Filii 1 dużo się działo. Zaplanowaliśmy bowiem dla naszych młodych czytelników wiele gier i zabaw takich jak np.: kalambury, kolorowa zabawa integracyjna: Kim jestem, zespołowe układanie patyczkowych konstrukcji itp.

• Poznajemy leśnych mieszkańców – wiewiórkę.

We wtorek 12 lipca w bibliotece w Bereście odbyły się kolejne wakacyjne warsztaty „Z przyrodą za pan brat – poznajemy leśny świat”. Tym razem gościliśmy u siebie pewną sympatyczną leśną lokatorkę: wiewiórkę.

• TAJEMNICE ZAMKÓW

Każdy z nas lubi czasem posłuchać niesamowitych, owianych tajemnicą historii które wywołują dreszczyk emocji.

• Na górskich szlakach w Filii 1

Cudze chwalicie a swego nie znacie. W myśl tego mądrego powiedzenia przeprowadzono w Filii na Czarnym Potoku kolejne wakacyjne warsztaty.

• ODWIEDZINY PRZEDSZKOLAKÓW W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

• Podwodny świat czyli wakacyjne DKK w Tyliczu

• Młodzi ornitolodzy ruszają do akcji!

• Przez morza i oceany w Filii na Czarnym Potoku

Podczas kolejnego wakacyjnego spotkania, które odbyło się w filii na Czarnym Potoku dzieciaki poznały orkę i to nie byle jaką tylko taką która zamieszkała w wannie u Państwa Nowaków, a dlaczego tam się znalazła?

• „Z przyrodą za pan brat – poznajemy leśny świat”, czyli wakacje w Bereście

We wtorek 5 lipca rozpoczęliśmy w Bereście wakacje z biblioteką. Hasłem przewodnim naszego cyklu spotkań zostało zdanie: „Z przyrodą za pan brat – poznajemy leśny świat”.

• W podróż do Afryki wybrały się dzieci z Filii1

Dzisiejszego dnia, podczas wakacyjnych zajęć młodzi czytelnicy z Filii na Czarnym Potoku odbyli daleką podróż.