• SKRZYDŁA DLA MAMY!!!

Kolejne zajęcia w ramach projektu „MAMY-to!” dofinansowanego przez Fundację BGK w ramach programu „Skrzydła dla Mamy” za nami.

• Sportowe zajęcia dla mam

Projekt „MAMY-to!” to nie tylko zajęcia manualne, ale też zajęcia sportowe.

• „Wielka przygoda Jeżyka”

• W Filii na Czarnym Potoku jesień maluje obrazy

• „MAMY-to!” – spotkanie z psychologiem

• „MAMY-to!” - SPA w bibliotece w Tyliczu

• 30 lat dla Krynicy dr Michał Zieleniewski - wystawa online

• Konkurs BIBLIO – teczka rozstrzygnięty!

• Książkowe przedpołudnie w ochronce

• Książkowi odkrywcy poznają jesień