• Dzieci z Filii1 zgłębiają tajniki budowy zamków.

W bibliotece na Czarnym Potoku odbyły się już ostatnie w tym roku wakacyjne warsztaty, których motywem przewodnim była szeroko pojęta sztuka.

• KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ PABLEM PICASSO – WAKACJE W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

• TYDZIEŃ GLINY I PLASTELINY W BIBLIOTECE W BEREŚCIE

Dziś dzieci poznały krótką historię z książeczki pt.: „Wesoły Ryjek i lato” autorstwa Wojciecha Widłaka, która przedstawia wyprawę małego Ryjka do latarni morskiej.

• Śmieciowa sztuka w Filii na Czarnym Potoku

Czy ze śmieci może powstać coś pięknego i cieszącego oko? Oczywiście, że tak o tym dziś dowiedzieli się młodzi czytelnicy Filii 1.

• TYDZIEŃ GLINY I PLASTELINY W BIBLIOTECE W BEREŚCIE

Podczas kolejnych zajęć z cyklu „kolorowe wakacje z biblioteką” przenieśliśmy się do wodnego świata wakacyjnych przygód.

• Zabawy z Puciem

W sobotę (15.07) po raz drugi dzieci wzięły udział w zajęciach z cyklu "Pucio".

• Zabawa rzeźbą w Filii na Czarnym Potoku.

• Moda też sztuka - wakacyjne zajęcia w Filii na Czarnym Potoku

• Gdy rodzice byli mali - gry i zabawy retro w Filii na Czarnym Potoku

W co bawili się rodzice gdy byli dziećmi? Prym wiodły takie zabawy jak berek, ciuciubabka, podchody, gra w klasy, chłopka, w kulki czy w kapsle.

• KOLOROWE WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ W BEREŚCIE

04 lipca rozpoczęliśmy cykl wakacyjnych zajęć w bibliotece w Bereście. Na wtorkowym spotkaniu dzieci poznały historię „Praktycznego Pana” autorstwa Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel