• Jesienne spotkanie Jaworzynek w Filii na Czarnym Potoku.

W środę, 12 października w Filii na Czarnym Potoku odbyło się kolejne spotkanie Kreatywnego Klubu Jaworzynki podczas którego Panie miały okazję wysłuchać klika wesołych wierszy z tomiku Doroty Gellner pt. "Sanatorium".

• Jesienne przygody leśnych bohaterów

• Dary jesieni - książkowe przedpołudnie w ochronce

Szur, szur liści góra, szur szur coś tam szura Szur, szur jeżyk mały, szur, szur w liściach cały....

• Noc... w tylickiej bibliotece

• Jesienne wyścigi w Mochnaczce Niżnej

• „Wiewiórki, które nie chciały się dzielić”

We wtorek 4 października pan bibliotekarz z Filii w Bereście spotkał się z dziećmi w szkole podstawowej i przedszkolu w Mochnaczce Wyżnej.

• JESIENNE DKK W TYLICZU

3 października pracownik tylickiej biblioteki odwiedził dzieci z miejscowej ochronki. Spotkanie DKK poświęcone było przygotowaniu się zwierząt do zimy.

• „Wesoły Ryjek i jesień”

• W sobotę 1 października w naszej małej krynickiej bibliotece odbyło się VIII wydanie ogólnopolskiej akcji NOC BIBLIOTEK pod hasłem „to się musi powieść”.