• Uwaga!

• Drugi tydzień wakacji ze sztuką w Bereście

Drugi tydzień wakacyjnych spotkań ze sztuką w Bibliotece filii w Bereście upłynął nam bardzo pracowicie, kreatywnie i kolorowo.

• BIBLIOTEKA W TYLICZU WRAZ Z DZIEĆMI Z OCHRONKI WYGRYWA KONKURS O CLIFFORDZIE!!!

Dnia 14 czerwca odbyły się zajęcia z dziećmi z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną w Tyliczu.

• Wakacje w Filii na Czarnym Potoku tydzień drugi

Podczas drugiego tygodnia Wakacji z Biblioteką na Czarnym Potoku jak zwykle dużo się działo. Były gry i zabawy, głośne czytanie książek oraz zajęcia plastyczne.

• SENIORKI W TYLICZU

W dniu 30 czerwca odbyło się ostatnie przed wakacyjne spotkanie seniorek w bibliotece w Tyliczu.

• Z książką do przedszkola

Dnia 6 lipca odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Z książką do przedszkola”.

• Wakacje w bibliotece na Źródlanej

Pierwszy tydzień wakacji w bibliotece na ul. Źródlanej upłynął nam bardzo kreatywnie.

• Pierwszy tydzień Kolorowych wakacji w Bibliotece na Czarnym Potoku.

Tegoroczne warsztaty skierowane są do dzieci w wieku od 6 do 12 lat i przeprowadzone są w miesiącu lipcu w dniach od poniedziałku do środy.

• Wizyta sportowca w filii na Czarnym Potoku.

Dnia 4 lipca bibliotekę na Czarnym Potoku odwiedzi Pan Wojciech Czuba absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

• Autoportret

Tematem dzisiejszych wakacyjnych warsztatów w Bibliotece w Bereście był autoportret.